logo slogan

Подаруй дитині свято

Спайдер Мен Чоловік паук на день народження Луцьк

Спайдер Мен Чоловік паук на день народження Луцьк

Час роботи: 8:00 - 23:00

Адреса: перемоги 1

Телефони: +38099 32-35-999

Місто: Луцьк

Сайт закладу: https://rozvazhayko.com.ua

Кожна дитина хоче познайомитися зі своїм улюбленим супергероєм, допомогти йому спасти світ та перемогти злих противників. Ви можете здійснити мрію Вашої дитини, запросивши на свято супергероїв Спайдермена та Спайдервумен! На дітей чекають захоплюючі змагання у школі супергероїв з веселими іграми, павутинними перешкодами та загадками з улюблених фільмів про супергероїв. Діти навчаться використовувати свою силу для добра, стануть супергероями.

Сам Спайдермен вже не може справлятися зі злочинністю у всьому світі, йому потрібна допомога найвідважніших супергероїв. Щоб зібрати команду, Спайдермен та Спайдервумен подорожують по світу. Легенда говорить, що тільки в день свого народження у дитини може проснутися неймовірна сила супергероя. У боротьбі зі злом одної сили недостатньо, потрібна швидкість, розум, хитрість і неймовірна сміливість. Перед тим, як стати справжніми супергероями, дітям потрібно пройти важкі випробування, які для них приготовили Спайдермен та Спайдервумен.

Запросіть Спайдермена та Спайдервумен на дитяче свято і Ви подаруєте дитині незабутній день народження з улюбленим героєм.

 

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Спайдер Мен Чоловік паук на день народження Луцьк


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua