logo slogan

Подаруй дитині свято

Chocolate

Chocolate

Час роботи: Пн-Пт: 10.00 - 18.00 (вихідні: субота, неділя) без перерви

Адреса: г. Харьков, ул. Молочная (Кирова) , д. 38, оф. 506

Телефони: +38 (057) 764-20-54; +38 (068) 602-22-22. +38 (050) 423-22-22;

Місто: Харків

Сайт закладу: chocolate-event.com.ua/

Організація свят та урочистих заходів будь-якого рівня складності. Ми пропонуємо професійний підхід до організації та проведення Вашого святкового дійства за участю кращих сценаристів і режисерів, акторів театру і кіно, яскравих і цікавих артистів, постановочні номери і танці, кращі клубні, телевізійні і радіоведучі!

Ми досвідчені, талановиті й амбіційні творці студія свят CHOCOLATE! Ми любимо свою роботу і все, що з нею пов'язано! Ми щиро, з душею, ставимося до процесу організації кожного урочистої події!

Саме тому вже 7 років створюємо бездоганні заходи для наших Клієнтів, більшість з яких стають нашими хорошими друзями! У команді нашої івент-компанії працюють виключно творчі люди, завдяки яким досягається найкращий результат в організації свят і подій!

Наші основні підрядники - це виконавчі і перевірені часом колеги, які гарантують якість, терміни виконання і високий рівень послуг. Саме тому, ми абсолютно впевнені в своїх можливостях щодо організації кращого святкового заходу і гарантуємо, що Ваше свято пройде на найвищому рівні!

Студія свят "Chocolate" - Ми створюємо враження!

 

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Chocolate


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua