logo slogan

Подаруй дитині свято

Наукове шоу «Открывашка»

Наукове шоу «Открывашка»

Час роботи: 9.00 - 22.00

Адреса: dp@oshow.dp.ua

Телефони: 096 682 92 00; 093 717 77 56; 066 899 84 79

Місто: Дніпро (Дніпропетровськ)

Сайт закладу: oshow.kiev.ua/

Наукове шоу «Открывашка» - це новий і несподіваний формат дитячого свята! Виїзна наукова лабораторія, в якій фантастика стає реальністю!

«Открывашка» проводить дитячі дні народження та випускні, свята в дитячих садках, школах і торгових центрах.
Хлопці й дорослі не просто спостерігають за ефектними перетвореннями і дивовижними чудесами, але самі беруть участь у наукових експериментах і відчувають себе справжніми вченими.

Адже де ще дитина зможе змусити рідину чарівним чином міняти кольори, наче це новорічна гірлянда? Або викликати наукового джина, який не проти побути Дідом Морозом? А з рідким азотом або сухим льодом поекспериментувати не пробували? - Спробуємо обов'язково! А ще можна стати повелителем природних стихій і створити багато-багато снігу не виходячи на вулицю або викликати справжній грім серед ясного неба. Хлопчакам або жвавим девчушкам безсумнівно сподобається стріляти з димової гармати, наприклад, по палаючим свічок. «Диму без вогню не буває»? А от і не правда, ще й як буває! Супердимовуха - багато диму практично з нічого. І це далеко не весь список чудес, які ми подаруємо вашому чаду на новорічному науковому поданні.

Нажаль, ще ніхто не залишив відгук про цей заклад. Станьте першим!

Наукове шоу «Открывашка»


Повернутись до результатів Обрати заклад
Babyevent.com.ua